Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Rug iets scheef / Paperback / 9de druk / 2016 / 302 pagina’s / Nederlands / 9789060674895
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Rug iets scheef / Paperback / 9de druk / 2016 / 302 pagina’s / Nederlands / 9789060674895
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Wordt u voortdurend belaagd door ziekten en financiële problemen? Staan uw relaties altijd onder spanning? Komen er in uw gezin onevenredig veel ongelukken voor? Vraagt u zich wel eens af waarom sommige mensen zoveel meer voorspoed hebben dan andere? Derek Prince zegt dat er in het leven van ieder mens twee krachten werkzaam zijn: de ZEGEN en de VLOEK. De ene kracht is heilzaam, de andere verwoestend. Om de weldaden van Gods zegen te ervaren, en behoed te worden voor de vloek, moeten we weten hoe die krachten werken. De schrijver toont aan dat een vloek niet een bijgelovig overblijfsel uit de Middeleeuwen is, maar een hedendaagse realiteit. Hij laat vanuit de Bijbel zien wat zegen en vloek zijn. En hij beschrijft de ervaringen van mensen die, tot hun verbazing, ontdekten dat ze geen slachtoffer van stom toeval waren, of zelfs van erfelijkheid, maar van een vloek die vroeger was uitgesproken. Derek Prince leert ons hoe we een vloek in ons leven kunnen ontdekken en hoe we ervan bevrijd kunnen worden en Gods zegen ervaren. Derek Prince is een voormalig docent filosofie aan de universiteit van het Engelse Cambridge. Als internationaal erkend Bijbel-leraar heeft hij meer dan dertig boeken geschreven, waaronder “Vijanden die tegenover ons staan” en “Geloof om te leven”.
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789060674895 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gideon |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Rug iets scheeft |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | pagina's |
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789060674895 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Gideon |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Rug iets scheeft |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.