Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789079378791
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789079378791
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 700 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789079378791 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deventer Universitaire Pers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 700 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789079378791 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Deventer Universitaire Pers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.