Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1989 / 149 pagina’s / Nederlands / 9789020252040
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1989 / 149 pagina’s / Nederlands / 9789020252040
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Uit de jarenlange praktijkervaringen van Pieter Langedijk (psycholoog) en Agnes van Enkhuizen (therapeute) met honderden patiënten is gebleken dat een slecht functioneren van de parasympathicus een bron is van allerlei kwalen, waarmee de moderne mens behept is. Het evenwicht tussen sympatbisch en parasympathisch zenuwstelsel is bij de meeste mensen zo verstoord dat van een normaal functioneren van de parasympathicus nauwelijks sprake is. Bij de behandeling van patiënten met astma, hyperventilatie, stress en zelfs diabetes blijkt een massage van het achterhoofd, de plek waar de parasympathische zenuw uit de hersenen ontspringt, al na enkele keren resultaat op te leveren. Door activering van de parasympathicus verminderen de klachten of verdwijnen ze zelfs geheel. In dit boek wordt, na enkele inleidende algemene hoofdstukken over het functioneren van ons zenuwstelsel, uiteengezet hoe de parasympathicus werkt en welke invloed hij heeft op onze gezondheid. De lezer zal in dit boek gemakkelijk een aantal van zijn klachten en gezondheidsproblemen herkennen. Een belangrijk thema dat aan de orde komt is stress en de invloed daarvan op ons geestelijk en lichamelijk welbevinden. Er worden allerlei suggesties gedaan voor het verminderen van stress in ons dagelijks leven.
| Gewicht | 225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020252040 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 149 pagina's |
| Gewicht | 225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789020252040 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 149 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.