Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat – Bevat scheur / Hardcover / 8ste druk / 2018 / 448 pagina’s / Nederlands / 9789401302418
€ 72,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat – Bevat scheur / Hardcover / 8ste druk / 2018 / 448 pagina’s / Nederlands / 9789401302418
€ 72,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De traditionele Chinese geneeswijzen omvatten een grote verscheidenheid aan medische gebruiken uit China, die gedurende duizenden jaren ontwikkeld zijn. Als fundament dienen onder meer de vijf elementen in de psychologie en het meridiaanstelsel van het menselijk lichaam. Het Handboek Chinese geneeswijzen beschouwt ziekte als verlies van aanpassingsvermogen en laat zien hoe acupunctuur, kruidengeneeskunde, voeding en kennis van de vijf elementen daar verbetering in kunnen brengen.
| Gewicht | 978 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789401302418 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – Bevat scheur |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 448 pagina's |
| Gewicht | 978 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789401302418 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – Bevat scheur |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 448 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.