Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789020251739
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789020251739
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De schrijver, auteur van het omvangrijke ‘Handboek voor acupunctuur’, is bekend met de werking en toepassing van magneetpleisters. Hij gaat eerst uitvoerig in op het verschijnsel magnetisme, het gebruik ervan in de geneeskunde, voorbeelden van magneettherapie, de theorie van de acupunctuur en de acupunctuurmeridianen.
Daarna komt de praktijk aan de orde: regels en recepten voor en voorbeelden van magneetpleistertherapie, therapiemogelijkheden en recepten.
De vele honderden in dit boek beschreven acupunctuurrecepten zijn erg effectief en goed bruikbaar voor alle denkbare vormen van acupunctuurbehandeling, zoals drukpuntmassage, naaldacupunctuur, laseracupunctuur en elektro-acupunctuur.
| Gewicht | 588 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,2 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020251739 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 588 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,6 × 16,2 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789020251739 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.