Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 213 pagina’s / Nederlands / 9789063781088
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 213 pagina’s / Nederlands / 9789063781088
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Bruno en Louise Huber, leerlingen van de psycholoog Assagioli, zijn de stichters van de Zwitserse school “astro-psychologie’school’
in hun boek levensklok onderzoeken zij het verschijnsel “tijd” in de horoscoop
zij noemen dit tijdselement de “levensprogressie” of het ‘leeftijds punt’ en stellen vast dat dit leeftijdspunt zich klokgewijs door de 12 huizen beweegt, omdat deze beweging in lange en korte fasen verloopt, in golven met hoogte en dieptepunten, kan wie deze beweging berekenen kan , perioden van bloei en crisis inschatten.
ook verklaren zij aan de hand van horoscoop voorbeelden de betekenis van het element ‘leeftijdsvoortschrijding’ voor de ontwikkeling van de persoonlijkheid, om u door de diverse leeftijds fasen en moeilijkheden te leiden
kortom door middel van hun psychologisch en helder inzicht kan u zien welke cyclische ontplooiing in uw leven te verwachten valt.
de in het boek opgenomen verhandelingen over de grondbegrippen van de psychologische astrologie , maakt dit boek toegankelijk voor beginners.
| Gewicht | 459 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789063781088 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 213 pagina's |
| Gewicht | 459 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,7 × 15,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789063781088 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 213 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.