Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 210 pagina’s / Nederlands / 9789075045123
€ 82,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 210 pagina’s / Nederlands / 9789075045123
€ 82,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Millennia lang hebben de meeste vrouwen in onze westerse patriarchale cultuur hun typische intuïtieve en instinctieve gaven schromelijk verwaarloosd en zelfs onderdrukt. Maar langzaamaan worden ze zich bewust van dat gemis en velen gaan weer op zoek naar hun roots.
Het boek Lilith wil vrouwen begeleiden op die zoektocht naar de duistere, meest verborgen kant van zichzelf. Aan de hand van een aantal mythologische verhalen nodigt de auteur hen uit het ingrijpende proces tot heelwording aan te gaan. (Maar ook aan de zoektocht van de man wordt aandacht besteed.)
In de astrologie wordt dit verdrongen vrouwelijke principe vertegenwoordigd door de Zwarte Maan.
De uitgebreide astrologische bijlage over dit thema, compleet met Zwarte Maan-tabellen, is voor het grootste deel ook voor de niet-astroloog toegankelijk.
Rosa Wouters (1946) is sinds 25 jaar actief in de wereld van de esoterie. Ze schreef een vijftiental boeken en leverde als journaliste talloze bijdragen aan populaire weekbladen (zoals Flair).
Paul Coelho in gesprek met de auteur: ‘Je levert uitstekend werk door een boek te schrijven over de donkere kant van de vrouw! Het is zeer belangrijk dat vrouwen de confrontatie aandurven met hun verborgen kant. Op die manier worden ze pas echt compleet. Licht kan immers niet bestaan zonder duisternis – ze zijn elkaars componenten.’
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789075045123 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alana |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 210 pagina's |
| Gewicht | 357 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789075045123 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Alana |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 210 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.