Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1983 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789062717057
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1983 / 222 pagina’s / Nederlands / 9789062717057
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De auteurs brengen ons in contact met een astrologie die berust op de
traditionele wijsheid van de Indianen. Het jaar wordt net als bij de meer
bekende astrologie verdeeld in twaalven, maar bij iedere tijdspanne
behoort een plant, een mineraal en een paar dieren. Het boek bevat een
enorme hoeveelheid fascinerende informatie over deze dieren, planten en
mineralen, zowel wat betreft hun kenmerken als hun genezende werking en
spirituele eigenschappen.
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789062717057 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |
| Gewicht | 270 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789062717057 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 222 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.