Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 277 pagina’s / Nederlands / 9789069636283
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 277 pagina’s / Nederlands / 9789069636283
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Zonder geluk vaart niemand wel. Astroloog Gary Goldschneider wijst ons in zijn nieuwste boek de weg naar het vinden van perioden waarin we de meeste kans maken op geluk en voorspoed. Twee planeten zijn met name bepalend voor onze kansen op succes: Jupiter, die de scepter zwaait over ons fortuin, en Saturnus, die juist obstakels opwerpt. Met Het mysterie van je geluksdag in de hand kan iedereen zowel de perioden plannen die gunstige vooruitzichten bieden – zoals het vinden van een nieuwe partner of baan, op vakantie gaan, een belangrijke beslissing nemen – als zich wapenen tegen de negatieve krachten van Saturnus
| Gewicht | 486 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789069636283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |
| Gewicht | 486 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789069636283 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.