Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 2002 / 405 pagina’s / Nederlands / 9789063782313
€ 42,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 2002 / 405 pagina’s / Nederlands / 9789063782313
€ 42,50
Op voorraad
Op voorraad
In Liefde in de sterren toont Liz Greene aan, dat door het duiden van de horoscopen van partners duidelijk wordt, dat de keuze die we maken niet zozeer gebaseerd is op voor de hand liggende eigenschappen, als wel op die welke we niet direct kunnen waarnemen, en dat juist het ontdekken en begrijpen van dit onbekende gebied, stroef lopende relaties kan omtoveren tot zinvolle, bijkans rimpelloze verhoudingen.
| Gewicht | 600 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789063782313 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 405 pagina's |
| Gewicht | 600 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789063782313 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 405 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.