Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1988 / 1ste druk / 256 pagina’s / Nederlands / 9789062717668
€ 16,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1988 / 1ste druk / 256 pagina’s / Nederlands / 9789062717668
€ 16,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Gewoonlijk gaat men bij het opstellen van een horoscoop uit van de posities van de planeten, maar we moeten ons realiseren dat daarnaast ook de fase of stand van de maan van grote invloed is. In dit boek wordt een overzicht gegeven van de 28 verschillende fasen van de maan – van nieuwe maan tot volle maan en tot slot het moment vlak voor de volgende nieuwe maan – en de invloed hiervan kan uitgaan op de persoonlijkheid. De astroloog krijgt er als het ware een dimensie bij, die hem helpt bij het verkrijgen van inzicht in de horoscoop.
| Gewicht | 337 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062717668 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |
| Gewicht | 337 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062717668 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.