Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 180 pagina’s / Nederlands / 9789060302798
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1981 / 180 pagina’s / Nederlands / 9789060302798
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Ook zij die niet onvoorwaardelijk in de astrologie geloven, zullen in dit nieuwe boek van deze bekende astrologe bijzonder treffende karakterbeschrijvingen en aanwijzingen vinden; wanneer men weet volgens welke fundamentele rechtlijnen men zelf en de partner reageert, zal dit zeker de relatie ten goede komen.
Of omgekeerd: het zal eerder mogelijk zijn een tegenstander te ontwapenen zodra bekend is wat zijn sterke en zijn zwakke zijden zijn.
Systematisch plaatst Doris Dombrowski hier ieder afzonderlijk teken van de dierenriem tegenover het andere. Dat doet zij zelfs tweemaal: zowel bij vriendschap als bij vijandschap. Hoe en waarom kunnen twee mensen die in een zelfde teken geboren zijn elkaar zo goed begrijpen? Waaraan ligt het als ze elkaars tegenstander worden?
| Gewicht | 280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060302798 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |
| Gewicht | 280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789060302798 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Driehoek |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.