Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2001 / 469 pagina’s / Nederlands / 9789463315036
€ 50,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2001 / 469 pagina’s / Nederlands / 9789463315036
€ 50,00
Op voorraad
Op voorraad
Tot in de zeventiger jaren bestond er in de astrologie geen theorie of techniek waarmee relaties nader bekeken konden worden: de zogeheten partnervergelijking.Om meer dan één horoscoop, in relatie, te kunnen duiden, moest men de toevlucht nemen tot allerlei methoden en conclusies die de lading eigenlijk niet dekten. Met het begrip ‘compositiehoroscoop’ (horoscoop samengesteld op basis van twee of meer geboortehoroscopen) introduceerde de Amerikaanse astroloog Robert Hand een nieuw type horoscoop, namelijk die van de relatie zelf. Het bijzondere van deze horoscoop is, dat er slechts één horoscoop te duiden valt, één die tot in de kleinste onderdelen en details niet alleen de positieve en negatieve kanten van de relatie, maar ook de hoogte- en dieptepunten laat zien.
| Gewicht | 690 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789463315036 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Hajefa |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 469 pagina's |
| Gewicht | 690 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789463315036 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Hajefa |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 469 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.