Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Zeer Goed – lichte gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 2008 / 299 pagina’s / Engels / 9788170820826
€ 33,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Zeer Goed – lichte gebruikerssporen / Paperback / 1ste druk / 2008 / 299 pagina’s / Engels / 9788170820826
€ 33,50
Op voorraad
Op voorraad
Er is geen beschrijving beschikbaar van dit boek.
| Gewicht | 385 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9788170820826 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sagar Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Zeer Goed |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |
| Gewicht | 385 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9788170820826 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sagar Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Zeer Goed |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.