Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789020255003
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 190 pagina’s / Nederlands / 9789020255003
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
In dit boek zijn tientallen dromen en hun duiding opgenomen. Ze helpen de lezer zijn eigen dromen, visieoen en uittredingservaringen te herkennen en beter te begrijpen. Tegelijk krijgt deze een goed beeld van wat iemand met paranormale vermogens kan bewerkstelligen. André Groote geeft op deze manier meer inzicht in de wereld van het niet zintuiglijk waarneembare. En met die wereld heeft elk van ons wel eens te maken.
| Gewicht | 284 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020255003 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |
| Gewicht | 284 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020255003 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 190 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.