Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789020200782
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2008 / 220 pagina’s / Nederlands / 9789020200782
€ 22,50
Op voorraad
Op voorraad
Iedereen die actief is op gebied van healing of spiritualiteit kent natuurlijk de zeven chakra’s. maar die kennis is in wezen onvolledig, want het 8e chakra blijkt de ontbrekende sleutel tot het ontdekken van wie we werkelijk zijn. In Het 8e chakra bouwt Jude Currivan voort op haar in het eerste boek, The Wave, uiteengezette nieuwe visie op de kosmos die de tijdloze wijsheid uit alle eeuwen verzoent met de moderne wetenschap. Ze legt uit hoe en waarom de energie van het 8e chakra de weg vormt naar spirituele groei en volwassenheid.
Currivan schrijft toegankelijk maar niet oppervlakkig en geeft ons met dit baanbrekende boek een praktisch instrument in handen om krachtiger in het leven te staan en zowel persoonlijk als collectief en hoger niveau van spirituele heelheid te bereiken.
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020200782 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789020200782 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 220 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.