Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1976 / 106 pagina’s / Nederlands / 9789031898831
€ 54,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1976 / 106 pagina’s / Nederlands / 9789031898831
€ 54,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Praktische raadgevingen over onder andere het zelf maken van kruidentincturen, het kweken van kruiden en de kosmische achtergrond van de kruidkunde:
| Gewicht | 160 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789031898831 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Amsterdam Boek B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 106 pagina's |
| Gewicht | 160 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12 × 0,6 cm |
| ISBN | 9789031898831 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Amsterdam Boek B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1976 |
| Aantal pagina's | 106 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.