Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2006 / 257 pagina’s / Nederlands / 9789080628410
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2006 / 257 pagina’s / Nederlands / 9789080628410
€ 11,50
Op voorraad
Op voorraad
Boodschappenmeisje legt op unieke wijze verbanden tussen gebeurtenissen uit verleden, heden en toekomst.
De roman geeft de lezer de gelegenheid een eigen neus te ontwikkelen voor zijn of haar (para)normale plaats in de wereld van vandaag.
Nuchtere hoofdpersoon Charlotte worstelt met haar toekomstvisioenen en voorspellende dromen. Zijn ze al dan niet serieus te nemen?
Als blijkt, dat voorspellingen die ze in het verleden deed, op miraculeuze wijze realiteit worden, vraagt ze zich steeds meer af wat te doen met haar toekomstbeelden.
De roman vertelt over aardbevingen en overstromingen in Europa, wegtrekken uit Nederland en overleven in de Pyreneeën. Over persoonlijke intriges tussen mensen en gevolgen daarvan voor onze moderne netwerkmaatschappij.
U, als lezer, bepaalt uiteindelijk zelf de grenzen tussen fictie en non-fictie.
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789080628410 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | RHA Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789080628410 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | RHA Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 257 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.