Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789072052674
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789072052674
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Hoe kunnen we het mysterie van de Christus naderbij komen ? In deze voordrachten schetst Rudolf Steiner het merkwaardige feit dat de Christus juist in die periode wordt geboren die het minst geschikt is om hem te begrijpen.
‘De theologie….heeft zich tot taak gestld…om op de weg naar het begrijpen van het Christuswezen zoveel mogelijk hindernissen aan te brengen.’
‘…wat zich in het oosten als het geruzie religies afspeelt kan wellicht evengoed achterhaald worden de uitstortingen en openbaringen van Christusimpuls als het in westen overeenbaringen van de Parcival openbaring begonnen is gebeuren’ Kon Prachival in zichzelf iets voelen van die in de diepten van de ziel werkzame Christuskracht?’
‘…laten we ons zo voorbereiden dat we de Christus kunnen begrijpen, dat we niet misverstaan wat hij misschien ooit tot ons kan zeggen wanneer de tijd gekomen is dat andere religies op aarde door zijn impulsen doorstroomd zullen zijn?’ Rudolf Steiner
| Gewicht | 384 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789072052674 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Pentagon |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 384 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789072052674 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Pentagon |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat – Bevat aantekeningen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.