Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 158 pagina’s / Nederlands / 9789023010180
€ 27,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 158 pagina’s / Nederlands / 9789023010180
€ 27,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Verhalen werken als medicijn, ze helen wonden en roepen herinneringen wakker. Met haar wereldwijde bestseller ‘De Ontembare Vrouw’ heeft Clarissa Pinkola Estés ontelbare vrouwen een hart onder de riem gestoken, door hun de weg te wijzen naar hun ongetemde instinctieve natuur. In ‘De Wolfsvrouw’ vertelt zijn enkele van haar mooiste sprookjes, mythen en verhalen bijeengebracht.
| Gewicht | 134 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 11 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789023010180 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 158 pagina's |
| Gewicht | 134 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 11 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789023010180 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 158 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.