Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 164 pagina’s / Nederlands / 9789020283532
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 164 pagina’s / Nederlands / 9789020283532
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dierentolk Cecilia van der Drift, bekend van tv, beschrijft in dit boek hoe ze communiceert met dieren door middel van telepathie. Aan de hand van vele voorbeelden uit haar praktijk vertelt ze hoe haar leven en haar kijk op bewustzijn veranderd is sinds ze deze contacten met dieren legt. Hoewel het geen doe-het-zelf boek is, kan de lezer met de vele aanwijzingen in de tekst zijn band met dieren verbeteren en tot een betere samenwerking komen.
| Gewicht | 234 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020283532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 164 pagina's |
| Gewicht | 234 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020283532 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 164 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.