Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat – Bevat arceringen met viltstift / Paperback / 16de druk / 2014 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789020210248
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijke Staat – Bevat arceringen met viltstift / Paperback / 16de druk / 2014 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789020210248
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De huidige staat van de mensheid is erbarmelijk en zelfs gevaarlijk ongezond. Eckhart Tolle windt er geen doekjes om in ‘Een nieuwe aarde’. Ego-denken is de grote boosdoener. Het ego heeft een natuurlijke behoefte aan macht, tegenstand en vijanden. Dit heeft de wereld gebracht waar hij nu is. Maar Tolle heeft ook goed nieuws: als we collectief de sprong durven wagen naar een ander en zuiver bewustzijn, dan kunnen we transformeren naar een nieuwe samenleving waarin geluk de boventoon voert. In ‘Een nieuwe aarde’ biedt hij daarvoor de oplossing aan, gebaseerd op de inzichten uit zijn spraakmakende wereldbestseller ‘De kracht van het Nu’. ‘Een nieuwe aarde’ is de blauwdruk voor een nieuwe samenleving, gebaseerd op spirituele waarden. Wat kunnen we zelf doen om de verandering teweeg te brengen? Aan welke tekenen kunnen we het nieuwe opkomende bewustzijn herkennen? Op deze en andere essentiële vragen geeft Eckhart Tolle heldere antwoorden. Het belangrijkste is misschien wel dat we al lezende de bewustzijnsverandering ervaren die in ons plaatsvindt.
| Gewicht | 382 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 15,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789020210248 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat – Bevat arceringen met viltstift |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 16de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 382 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 15,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789020210248 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat – Bevat arceringen met viltstift |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 16de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.