Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 2de druk / 224 pagina’s / Nederlands / 9789460150043
€ 20,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 2de druk / 224 pagina’s / Nederlands / 9789460150043
€ 20,00
Uitverkocht
Uitverkocht
We staan aan de vooravond van de onvermijdelijke en noodzakelijke opkomst van een nieuwe tijd op aarde, die wordt georganiseerd en ondersteund door de Goddelijke Orde. Dit boek belicht op heldere wijze de multidimensionale aspecten van deze grootse gebeurtenis en gaat uitvoerig in op gecompliceerde onderwerpen als:
– De dimensies die we op aarde kunnen waarnemen en de dimensies van onze toekomstige werkelijkheid.
– De geboorte van een nieuwe menselijke soort op aarde.
– De onvermijdelijke bestuurlijke verschuivingen en de gevolgen daarvan voor de individuele mens.
– De kosmische krachten en de intelligente menselijke en niet-menselijke wezens die het Goddelijk Plan organiseren en openbaar maken.
2012 – een moment in de tijd is een opbeurend en praktisch handboek voor iedereen die graag moeiteloos zijn weg wil vervolgen tijdens de belangrijke mondiale veranderingen die zich op aarde aandienen. Met de duidelijke handreikingen en oefeningen kun je jezelf spiritueel ontwikkelen en je bewustzijn verruimen en zodoende gaan beseffen welke rol je zelf hebt bij het naderende aanbreken van de nieuwe tijd.
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789460150043 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Akasha |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789460150043 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Akasha |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.