Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789020280876
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1996 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789020280876
€ 7,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het persoonlijke verhaal van Lee Coit zal velen kunnen inspireren. Luisteren naar je innerlijke stem en accepteren wat is, is Coits credo. Oude opvattingen vallen weg en we zien geen dualiteit en scheiding meer in de wereld rondom ons maar eenheid en voelen ons met alles verbonden. Achter alles kunnen we ‘leiding’ervaren. Dit boekje is een doe-boek en geeft handreikingen om zelfstandig de innerlijke reis te aanvaarden. Het is gebaseerd op persoonlijke ervaringen van de auteur die de lezer aan het denken zetten en inspireren om tot innerlijke stilte te geraken. Vanuit die innerlijke stilte kunnen we verantwoord tot actie overgaan en zullen dan de boodschap van dit boek niet alleen lezen maar ook (be)leven.
| Gewicht | 158 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 11,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789020280876 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 158 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 11,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789020280876 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.