Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1995 / 356 pagina’s / Nederlands / 9789060108666
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 1995 / 356 pagina’s / Nederlands / 9789060108666
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Lemuria en Antiek-Egypte. Ooggetuigenverslagen van levens voor 10.000 jaar v. Chr. op een verloren continent. Dit boek voert u terug in de tijd naar twee vroegere grotewereldsamenlevingen die door velen als een legende wordenbeschouwd, maar wel degelijk hebben bestaan: Het primitievemaar spirituele Lemuria en het machtige en rijke maar zeermaterialistische en agressieve AtlantisHet boek behandelt het soms beklemmende dagelijkse leven inAtlantis U neemt kennis van de ongeloofelijke Atlantischeruimtevaart, van snelle tochten in vliegende schotels naarMars en verder de interstellaire ruimte in. Leven er in onzetijd nog rechtstreekse afstammelingen van hetoorspronkelijke Atlantische ras op de aarde?
| Gewicht | 580 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3 cm |
| ISBN | 9789060108666 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Strengholt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 356 pagina's |
| Gewicht | 580 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3 cm |
| ISBN | 9789060108666 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Strengholt |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 356 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.