Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1995 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789065230904
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1995 / 125 pagina’s / Nederlands / 9789065230904
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
De geboorte van een levenloos kind brengt een scala aan ervaringen teweeg. Het is een gebeurtenis die onvoorstelbaar diep ingrijpt. Gerhild Tóth-van Rooij voelde haar voldragen zoontje Libbe Merlijn in haar buik sterven. Deze ervaring en alle gevoelens daaromheen heeft ze in de vorm van overpeinzingen neergeschreven in Bevrijd verloren.
In prachtig, bijna poëtisch proza beschrijft zij liefdevol haar zwangerschap, het abrupte einde, de gang naar en de periode in het ziekenhuis, de doodgeboorte, het afscheid nemen thuis en tenslotte de begrafenis.
Het ingetogen boek Bevrijd verloren is geïllustreerd met gevoelige pentekeningen van de hand van de auteur
| Gewicht | 186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789065230904 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van brug |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |
| Gewicht | 186 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789065230904 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van brug |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1995 |
| Aantal pagina's | 125 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.