Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2006 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789020284010
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2006 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789020284010
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Wetenschappers komen tot het opmerkelijke inzicht dat het heelal een levend en samenhangend geheel is, een concept dat de herinnering oproept aan een oeroude visie die onderdeel was van alle traditionele beschavingen: die van heen ‘bezielde kosmos’. Dat beeld doet recht aan iets waar in deze moderne tijd weinig plaats voor was, zeker niet in de wetenschap. Het is de overtuiging dat wij een deel zijn van de ander en van de natuur: Alleen zijn wij een bewust deel van de kosmos, een wezen waardoor de wereld zichzelf kan leren kennen. Dit inzicht is de basis voor een diep besef van de zin van ons leven en een goede richtingwijzer nu we op een belangrijk kruispunt staan in de geschiedenis van de mensheid.
| Gewicht | 324 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020284010 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 324 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020284010 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.