Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 315 pagina’s / Nederlands / 9789020283860
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 315 pagina’s / Nederlands / 9789020283860
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Hoewel Ken Wilber vooral bekend is vanwege zijn universele theorie die westerse en oosterse denksystemen integreert en door zijn vele geleerde publicaties over de religieuze en spirituele tradities in de wereld, is hij ook een spiritueel zoeker en mysticus. De eenvoud van Zijn gunt de lezers een blik in het innerlijk leven van Wilber. De samenstellers van dit boek hebben een collectie van inspirerende, mystieke en illustratieve passages uit zijn werk gelicht over de uiteenlopende onderwerpen die de auteur in zijn lange schrijversloopbaan hebben beziggehouden. Dikwijls vloeien de teksten voort uit Kens eigen mystieke en spirituele ervaringen. Zo ontstaat er een beeld, niet alleen van de erudiete wetenschapper Wilber, maar vooral ook van Wilber als mens en mysticus.
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789020283860 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 315 pagina's |
| Gewicht | 475 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789020283860 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 315 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.