Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059207493
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059207493
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Welkom in de magische wereld van de feeën. Door gedetailleerde beschrijvingen en prachtige tekeningen kunt u kennismaken met meer dan honderd leden van het feeënvolkje – van bloemen- en boomfeeën tot meerminnen, aardmannetjes en kabouters.
Leer over het leven in de feeënwereld, zoals hun gebruiken, hun leer en hun taal, en ontdek de beste plaatsen om op zoek te gaan naar feeën. Deze intrigerende gids bevat ook spreuken en meditatie-oefeningen om deze vluchtige schepsels te lokken die u geluk, rijkdom en liefde kunnen brengen.
| Gewicht | 618 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,7 × 14,1 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789059207493 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 618 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,7 × 14,1 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789059207493 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.