Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789020255324
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789020255324
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen omschijving beschikbaar.
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020255324 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |
| Gewicht | 428 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020255324 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.