Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 1200 pagina’s / Nederlands / 9789020219647
€ 52,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 1200 pagina’s / Nederlands / 9789020219647
€ 52,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De Nag Hammadi-geschriften uit de eerste eeuwen van onze jaartelling werden door Jacob Slavenburg en Willem Glaudemans vertaald en toegelicht voor de tijd van nu.
In 1945 werd een kruik met 52 geschriften ontdekt uit de eerste eeuwen van onze jaartelling: de Nag Hammadi-geschriften. Deze teksten ontsluiten een geestelijke erfenis die ons een rechtstreeks inzicht biedt in het vroege christendom en het vroege gnostische denken. Ze werpen een ander licht op de figuur van Jezus Christus. De teksten geven een heel nieuw beeld van de ontstaansgeschiedenis van het christendom.
In de jaren negentig verscheen in twee delen de eerste Nederlandse vertaling van de Nag Hammadi-geschriften. De vertalers hebben in deze dundrukuitgave de geschriften gerangschikt op volgorde van de codices. Vertalingen werden scherp tegen het licht gehouden en waar nodig herzien. Dat leidde soms tot compleet nieuwe vertalingen. Ook inleidingen en toelichtingen werden herzien naar de inzichten van nu. De bibliografie werd geactualiseerd en het geheel werd voorzien van een solide register, dat het zoeken in de teksten aanzienlijk vergemakkelijkt.
| Gewicht | 865 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 14 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789020219647 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 1200 pagina's |
| Gewicht | 865 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,8 × 14 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789020219647 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 1200 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.