Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / / 277 pagina’s / Nederlands / 9789063780029
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / / 277 pagina’s / Nederlands / 9789063780029
€ 32,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Elise Wolfram, schrijfster, antroposofe en esoterisch leerling van Rudolf Steiner, is voor veel Paracelsus-liefhebbers een bekende naam door haar commentaar bij het paracelsische Volumen paramirum: De occulte oorzaken van ziekte.
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063780029 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789063780029 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Aantal pagina's | 277 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.