Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789492340009
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789492340009
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Deze Bijbel van de Nieuwe Tijd is een praktische handleiding en een uitgebreid naslagwerk over het handelen in lijn met je Ziel. Verwacht echter geen parabels of mirakels, enkel een vrijblijvend aanbod van inzichten over jezelf. De Ontsluiering van je Zielenpad is een oefening in bewustwording. Het levert je de antwoorden op wie je echt bent, wat je werkelijk wil. Je leert dat je heel wat ballast meetorst die je afhoudt van je echtheid. Het goede nieuws is dat je deze kan afwerpen zodat je stap voor stap leert te zijn wie je werkelijk bent. Dit boek legt heel concreet uit hoe je dit kan aanpakken. Zo vind je je eigen pad en ervaar je voldaanheid in het leven. Deze inspirerende aanpak is voor velen een ware openbaring. Het is de manier om spiritualiteit om te zetten in realiteit en toepasbaar in je dagelijkse leven, thuis, op je werk en in je relaties met anderen.
| Gewicht | 334 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789492340009 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Sir Anthony Foundation |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 334 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789492340009 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Sir Anthony Foundation |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.