Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 90 pagina’s / Nederlands / 9789063782504
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 90 pagina’s / Nederlands / 9789063782504
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De scheppende kracht van ons innerlijke zelf is ontstaan uit het besef dat bij het ontdekken en in praktijk brengen van onze verborgen mogelijkheden, het zwaartepunt moet liggen op de dagelijkse toepassing en op de persoonlijke ervaringen met de oefeningen. Tijdens het praktiseren van de technieken die leiden tot transformatie van onze donkere kanten en tot het vinden van hogere bewustzijnsniveaus blijkt namelijk dat juist gedurende deze training het inzicht doorbreekt dat wij ons voornamelijk op ons gevoel moeten verlaten om bevredigende antwoorden te krijgen op vragen zoals: Waarom gebeurt mij dit juist nu? Waarom gebeurt mij dit steeds weer? Wie ben ik eigenlijk? Kortom, op al die vragen die in zo’n grote mate het dagelijks leven bepalen. DE SCHEPPENDE KRACHT VAN ONS INNERLIJKE ZELF is geen boek dat kant en klare oplossingen aandraagt, het is een uit langdurige cursus-ervaring samengestelde handleiding om ons uit de greep van ons ego en van mechanische gedragspatronen te bevrijden om zelf de volle verantwoordelijkheid voor ons leven op ons te nemen en zo uit te groeien tot een unieke, vrij denkende, zelfbewuste persoonlijkheid met kennis van de subtiele menselijke structuur. Omdat het oefenmateriaal in dit boek berust op zelfwerkzaamheid is het voor iedere geïnteresseerde op dit gebied uiterst bruikbaar. Dr. Paula Horan is naast psychologe, schrijfster van het boek ‘Reiki, de kosmische levenskracht‘ en Brigitte Ziegler is Reiki-Meester en leidster van vele bewustzijns-transformatie cursussen.
| Gewicht | 162 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789063782504 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 90 pagina's |
| Gewicht | 162 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789063782504 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 90 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.