Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2022 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789401305341
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2022 / 303 pagina’s / Nederlands / 9789401305341
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Met een voorwoord van Michael Pilarczyk, bestsellerauteur van ‘Master Your Mindset’ en ‘Je bent zoals je denkt’. In ‘De spirituele les van rijkdom’ laat Deepak Chopra ons het pad naar overvloed zien. Waar hij in ‘De 7 spirituele wetten van succes’ lezers liet kennismaken met het spirituele pad naar succes, laat Chopra lezers in dit boek kennismaken met de weg naar innerlijke vrede en vervulling. Hij helpt hen om hun leven te transformeren door de focus te leggen op alle mogelijkheden in het leven. Volgens Chopra leven wij vanuit een mindset van tekort en beperkingen. We focussen niet op wat we hebben, zoals welvaart en stabiliteit, maar op wat we níét hebben. ‘De spirituele les van rijkdom’ leert ons dat dat innerlijke ervaringen de sleutel zijn tot de grote rijkdom van het universum en de grenzeloze mogelijkheden van het leven.
| Gewicht | 448 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789401305341 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |
| Gewicht | 448 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,2 × 14 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789401305341 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 303 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.