Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen – vouw in omslag / Paperback / 2004 / 9de druk / 379 pagina’s / Nederlands / 9789022535295
€ 9,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat – Lichte gebruikerssporen – vouw in omslag / Paperback / 2004 / 9de druk / 379 pagina’s / Nederlands / 9789022535295
€ 9,00
Op voorraad
Op voorraad
Wat is ons levensdoel? Hoe kunnen we elk moment van het leven ten volle benutten? Hoe halen we het beste uit onszelf? De twaalf poorten verbeelden twaalf inzichten die ons helpen ons leven te veranderen in een spiritueel avontuur.
Uw persoonlijk kompas naar innerlijke groei
Dan Millman laat zien dat ieder mens meer mogelijkheden en talenten heeft dan hij gebruikt. Door een voor een de poorten door te gaan komen we tot beter inzicht in onszelf en onze omgeving. Dit versterkt je wil, leidt tot meer levenslust en een betere gezondheid. Bovendien vergroot het je mededogen, je perspectief en je gevoel voor humor, zodat je liefdevollere relaties krijgt en een gezondere relatie met je financi – wat ook nooit weg is. Spiritualiteit begint op de grond, niet ergens hoog in de lucht. De twaalf poorten vormen onze trap naar de ziel.
| Gewicht | 480 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789022535295 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen, vouw in omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 379 pagina's |
| Gewicht | 480 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789022535295 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen, vouw in omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 379 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.