Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2013 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789020209266
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2013 / 127 pagina’s / Nederlands / 9789020209266
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In deze speciale uitgave staan de vijf inzichten van Don Miguel Ruiz en zijn zoon Don Jose Ruiz kernachtig en compact beschreven. De vier inzichten zijn de inmiddels bekende leefregels gebaseerd op oude Tolteekse wijsheid. Ze luiden:
– Wees onberispelijk in je woorden
– Vat niets persoonlijk op
– Ga niet uit van veronderstellingen
– Doe altijd je best
Het vijfde inzicht geeft je de mogelijkheid een dieper niveau van bewustzijn te bereiken. Je wordt teruggebracht naar de authenticiteit waarmee we geboren worden en leert jezelf volledig accepteren. Creëer je persoonlijke levensdroom met de vijf inzichten.
| Gewicht | 117 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 10,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789020209266 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |
| Gewicht | 117 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17 × 10,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789020209266 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 127 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.