Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 1987 / 87 pagina’s / Engels / 9780913004623
€ 49,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 1987 / 87 pagina’s / Engels / 9780913004623
€ 49,95
Op voorraad
Op voorraad
In this volume and its companion, are some of the most important and esoteric teachings of the subject of what is called ‘Death’, but is really ‘Life’ in its varied and various phases. This cyclic process affects all things, a universal movement of change, of dyings and rebirthings, whether the cycle is a human second or millions of years. Our human death is an entering on transformations of consciousness, through these various after death states to rebirth again. The subtleties and time period of these phases are carefully explained.
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,3 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780913004623 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Point Loma Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 87 pagina's |
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,9 × 15,3 × 0,8 cm |
| ISBN | 9780913004623 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Point Loma Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 87 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.