Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1999 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789021586960
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 1999 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789021586960
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Dr. Deepak Chopra, arts en specialist op het gebied van de Ayurveda (de traditionele Indiase geneeswijze), is wereldberoemd geworden door zijn baanbrekende visie op het genezende vermogen van de geest. Zijn boeken kregen zowel in Noord-Amerika als in Europa een enthousiast onthaal bij een breed publiek. Ook Chopra’s visie op aanverwante onderwerpen zoals karma, meditatie, scheppend vermogen, liefde, stress, slapeloosheid en verslaving heeft velen aangesproken en geholpen bij het (her)vinden van hun levenskracht.
Chopra’s premisse is dat bewustzijnsgroei de belangrijkste sleutel is tot een goede gezondheid. In Deepak Chopra, een wereld Van oneindige mogelijkheden wordt dit verband uitgediept aan de hand van veelgestelde vragen. Eerst worden het individu en zijn plaats in dit universum belicht, daarna komen kernthema’s als lichaam, geest, wetenschap en spiritualiteit aan bod.
Voor de Chopra-adept is dit boek een handzame gids, voor de nieuwsgierige beginner een goede inleiding tot het gedachtegoed van een man die door velen wordt beschouwd als de invloedrijkste geestelijk leraar van deze tijd.
| Gewicht | 164 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789021586960 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |
| Gewicht | 164 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789021586960 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.