Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 288 pagina’s / Duits / 9783727462719
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1992 / 288 pagina’s / Duits / 9783727462719
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In seinem philosophischen Hauptwerk, das zugleich Fundament der anthroposophischen Geisteswissenschaft ist, setzt sich Rudolf Steiner mit Grundfragen des Erkenntnisprozesses u
| Gewicht | 225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12 × 1,6 cm |
| ISBN | 9783727462719 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rudolf Steiner Verlag Dornach |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Duits |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |
| Gewicht | 225 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 12 × 1,6 cm |
| ISBN | 9783727462719 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Rudolf Steiner Verlag Dornach |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Duits |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 288 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.