Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 267 pagina’s / Nederlands / 9789069634319
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 267 pagina’s / Nederlands / 9789069634319
€ 34,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek ontdekken we hoe de verschillende illusies of individuele werkelijkheden tot een persoonlijkheid of persoonlijksbeleving worden opgebouwd. Deze illusies, die door de waarnemer zelf worden gecreëerd, zijn het voertuig waarmee de individuele wereld wordt waargenomen, geïnterpreteerd, eigen wordt gemaakt en als zodanig wordt ervaren. Door de waarneming van verschillende clusters van illusies ervaren we problemen als chronische angst, fobieën, obsessieve of verslavende gedragingen, seksuele problemen, verstoringen in eetgedrag en zich herhalende mislukkingen in relaties.
| Gewicht | 374 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789069634319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 267 pagina's |
| Gewicht | 374 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,8 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789069634319 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 267 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.