Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1988 / 305 pagina’s / Nederlands / 9789020255164
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1988 / 305 pagina’s / Nederlands / 9789020255164
€ 13,95
Op voorraad
Op voorraad
Dit boek is het eerste voltooide werk dat Robert Butt, de echtgenoot van Jane Roberts, klaarmaakte voor posthume publicatie. Seth zet hierin uiteen hoe de materiele wereld tot stand kwam dmv bewustzijnseenheden en dat het ogenblik van de schepping nooit eindigt. Seth beschrijft een bewust, zelf gewaar universum waarin de mensheid de taal droomde en de technologie, die ze later zou gebruiken.
| Gewicht | 525 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,3 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789020255164 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 305 pagina's |
| Gewicht | 525 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 14,3 × 3,3 cm |
| ISBN | 9789020255164 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 305 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.