Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789020254952
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1987 / 168 pagina’s / Nederlands / 9789020254952
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Beschouwingen over creatief denken ten bate van zichzelf en de medemens vanuit geloof in een opperwezen.
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020254952 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789020254952 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 168 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.