Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 297 pagina’s / Nederlands / 9789022521892
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1996 / 297 pagina’s / Nederlands / 9789022521892
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Ons huis is als een spiegel voor ons. Het weerspiegelt interesses, voorliefdes en passies. Aan ons huis is af te lezen hoe we denken over onszelf en de wereld om ons heen. Het is immers meer dan een plek voor een tafel en een bed – het is je leefomgeving. In deze tijd neemt ons huis een steeds belangrijker plek in ons leven in. Door de bestaande energie in onze woonomgeving in balans te brengen, door deze te zuiveren en te versterken, kunnen we voor onszelf een plek creëren die een oase van rust vormt of een bron van inspiratie kan zijn.
| Gewicht | 328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789022521892 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 297 pagina's |
| Gewicht | 328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789022521892 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 297 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.