Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1997 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789060385258
€ 14,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1997 / 256 pagina’s / Nederlands / 9789060385258
€ 14,00
Op voorraad
Op voorraad
De zogenaamde ‘heilpedagogische cursus’ in een geheel herziene vertaling. Aan de hand van concrete casussen gaat Steiner op diverse stoornissen in en geeft hij praktische behandelingsadviezen. De cursus is niet alleen interessant voor hulpverleners. Juist de invalshoek van de afwijking werpt een verrassend licht op de zogenaamd normale ontwikkeling. (GA 317). Werken en voordrachten, deel i3.
| Gewicht | 472 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060385258 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 472 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060385258 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.