Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789020210262
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1990 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789020210262
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Gnosis betekent ‘inzicht’, ‘kennis’. Inzicht in de totale samengang en eenheid van alle dingen, in het wezen van God, de kosmos en de mens; of, zoals Jezus het noemde: ‘kennis van de diepte van alles’. Gnosis is het meest bekend geworden door spirituele christenen uit het begin van onze jaartelling die door de kerkvaders gnostici’ werden genoemd. Over hen gaat dit boek. Maar ook over de profeet Mani, over de Zuidfranse katharen, over de mysticus Jacob Böhme en over de vreemde reis van Christiaan Rozenkruis. Het boek vormt een goede inleiding op de gnosis en de gnostische traditie. Het werk is verrijkt met vele citaten. Achterin is tevens een zeer uitgebreide bibliografie van voornamelijk Nederlandstalige literatuur over dit boeiende onderwerp opgenomen.
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 11,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789020210262 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 11,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789020210262 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.