Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2020 / 75 pagina’s / Nederlands / 9789075362688
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 12de druk / 2020 / 75 pagina’s / Nederlands / 9789075362688
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het Sprookje van de dood is een inspirerend verhaal over een Zieltje dat voor de allereerste keer de reis naar de Aarde gaat maken. Wat gaat daar allemaal aan vooraf en hoe is het voor een ziel om in een mensenlichaam geboren te worden. Hoe wordt een leven op Aarde ervaren door de ogen van een ziel, en tenslotte: hoe ervaart een ziel het sterven, ofwel de terugkeer naar Huis.Dit alles wordt op een leuke en eenvoudige manier verteld. Je wordt door het Zieltje meegenomen op haar grote avontuur. Het is een wonderbaarlijke reis die je misschien opnieuw laat ontdekken wie je werkelijk bent en waar je eigenlijk vandaan komt.
| Gewicht | 228 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14,3 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789075362688 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Eoscentra-Pallasia |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 75 pagina's |
| Gewicht | 228 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14,3 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789075362688 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Eoscentra-Pallasia |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 12de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 75 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.