Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2005 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789020283396
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2005 / 299 pagina’s / Nederlands / 9789020283396
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wetenschapsjournaliste Lynne McTaggart beschrijft het verhaal van een groep wetenschappers die per ongeluk het Zero Point Field (nulpuntveld) ontdekten, een oceaan van microscopische vibraties die alles met alles in het universum blijken te verbinden als een soort onzichtbaar netwerk. Het Veld gaat verder dan het werk van Fritjof Capra en stelt een plausibele wetenschappelijke theorie voor die alles verklaart, van de werking van DNA en communicatie tussen cellen tot homeopathie en ESP.
Het Veld is het buitengewoon leesbare verslag van een speurtocht van verschillende wetenschappers van naam naar de universele kracht en hun succesvolle pogingen een nieuw wetenschappelijk paradigma te formuleren, dat een revolutie in ons wereldbeeld teweeg zal brengen.
| Gewicht | 459 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789020283396 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |
| Gewicht | 459 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789020283396 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 299 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.