Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1978 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789020248715
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1978 / 272 pagina’s / Nederlands / 9789020248715
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
Een door een astrologe-psychologe ontwikkelde beschrijving van de hypersentience, een mengeling van ontspannings- en hypnosetechniek die bewustzijnsverruimend zou werken en geloof in reïncarnatie zou versterken.
| Gewicht | 498 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789020248715 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |
| Gewicht | 498 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789020248715 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1978 |
| Aantal pagina's | 272 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.