Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 221 pagina’s / Engels / 9780966480634
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2004 / 221 pagina’s / Engels / 9780966480634
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
Can you really have the life you want? Financial stability and success? Love and a loving family life? True peace of mind? Connecting with your inner source or spirit? Inspiration to Realization answers with a resounding yes. This big book of affirmation assembles 41 luminously gifted and compelling women entrepreneurs/experts in their respective professional fields to reveal proven strategies for business, personal, spiritual, and financial fulfillment. Inspiriation to Realization offers a master plan for personal and professional breakthroughs and summits. Divided into three sections – spiritual, personal, and business/financial.
| Gewicht | 405 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,4 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780966480634 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Love Your Life Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |
| Gewicht | 405 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,4 × 1,5 cm |
| ISBN | 9780966480634 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Love Your Life Publishing |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 221 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.